Terrassenöl

Dabīgā eļļa terasēm

  • Terasēm un dārza mēbelēm
  • Izturīga pret laikapstākļiem
  • Ilgstoši elastīga
  • Viegli atjaunojama
  • Aizsargā pret novecošanos

           

Biopin Terrassenöl  ir speciāla krāsaina eļļa, kas izgatavota no augstas kvalitātes dabīgām augu eļļām un sveķiem, paredzēta visiem cietajiem un mīkstajiem kokmateriāliem ārdarbos. Aizsargā pret UV starojumu un mitrumu, samazina koksnes izžūšanu un plaisāšanu. Atjauno koksnes dabisko skaistumu un novērš priekšlaicīgu novecošanu. Nesatur kaitīgus konservantus un mikroplastmasu. Atbilst standartam DIN EN 71/3, tāpēc ir ideāli piemērots bērnu rotaļlietām un saskarei ar pārtiku. Ar to arī īpaši piemērota dārzeņu, garšaugu dobēm un kastēm.

Pielietošanas joma: Gruntēšanai un gala apstrādei, kā arī uzturošajai pārklāšanai koka dārza mēbelēm, terases klājam, koka flīzēm, laipām u. c. Piemērota visām cietkoksnēm un skujkoksnēm, piemēram, bangkirai, Duglāzijas egle, tīkkoks, akācija, eikalipts, massaranduba, robīnija, lapegle un spiedienimpregnēta skujkoka koksnei.

Uzklāšana: Gatavs uzklāšanai. Pirms lietošanas labi samaisīt. Pamatnēm jābūt tīram, sausām, bez putekļiem un taukiem. Virsmai jābūt smalki noslīpētai. Nelietot tiešos saules staros vai temperatūrā, kas zemāka par 10 °C. Biopin Terrassenoel uzklājiet vienmērīgi ar otu ne pārāk biezā kārtā, lai pēc žūšanas nerastos ļoti spīdīgi plankumi, kas var izraisīt virsmas slīdamību, īpaši slapjā laikā. Pēc aptuveni 5 – 10 minūtēm laika izkliedējiet vai noņemiet neabsorbēto eļļu. Ļaujiet nožūt. Atkarībā no virsmas absorbcijas uzklājiet 2 – 4 kārtas. Uzturošo krāsojumu, ja iespējams, atkārtojiet 1 – 2 reizes gadā, atkarībā no koksnes stāvokļa, lai jūsu terase izskatās kopta un ilgāk saglabājas skaista.

Patēriņš: 65-125 ml/m2 vienā kārtā uz normāli uzsūcošām virsmām. Stipri uzsūcošas un reljefainas pamatnes var radīt lielāku patēriņu.

Žūšana: Aptuveni pēc 5 – 7 stundām nožuvis, var pārklāt atkārtoti pēc 12 – 24 stundām.

Iesakām: biopin Teakholzentgrauer – netīra un pelēka koka notīrīšanai, biopin Gartenmöbelöl –  dārza mēbeļu eļļa kopšanai un pēcapstrādei.

Instrumentu tīrīšana: ar biopin Pinselreiniger vai biopin Verdünnung.

Uzglabāšana: labi noslēgtā, sausā, vēsā, bet neaizsalstošā vietā.

Sastāvdaļas: Dabiskās augu eļļas un sveķi, izoalifāti, minerālie pigmenti,  pildvielas bez svina un kobalta.

ES robežvērtība GOS f/lb = 700 g/l. Šis produkts satur ne vairāk kā 520 g/l.

Atkārtota saskare var izraisīt ādas plaisāšanu vai plaisāšanu. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Uzmanību. Izsmidzinot var veidoties bīstami ieelpojami pilieni. Neieelpot aerosolu vai miglu. Izvairīties no izmešanas vidē. Iznīcināt saskaņā ar vietējiem noteikumiem. Nodrošiniet pietiekamu gaisa apmaiņu uzklāšanas un žūšanas laikā. Auduma lupatas un abrazīvie putekļi, kas piesūcināti ar dabīgajām eļļām, var aizdegties žūšanas procesā izdalītā karstuma dēļ. Tāpēc ļaujiet izmantotajām auduma lupatām izžūt, tās izkarinot vai iemērkt tās ūdenī. Neieelpot slīpēšanas putekļus. Valkājiet aizsargmasku. Lai izvairītos no krāsu toņa novirzēm, sajauciet dažādas vienas krāsas toņu partijas. Ir iespējama produktam raksturīga dabīga pārklājuma dzeltēšana, kā arī dabīgām krāsām raksturīga smarža. Krāsojuma rezultāts ir atkarīgs no pamatnes stāvokļa; drukātie krāsu toņi var atšķirties no reālajiem. Biopin ir atbildīgs par produkta kvalitāti, nevis par nepareizu lietošanu.