Fussbodenöl

Eļļas grunts koka grīdām, bez šķīdinātājiem, konservantiem, mikroplastmasas

  • Augu  eļļu maisījums
  • Viegla iestrāde
  • Noturīga pret netīrumiem
  • Ūdeni atgrūdoša
  • Zīdaini spīdīga

                

Biopin Fussbodenöl No augu eļļām izgatavota gruntskrāsa iekšdarbiem. Aizsargā pret ūdens iedarbību un ir ideāla pirmapstrāde grīdas vaskošanai ar biopin Fussbodenwachs – grīdas vasku.

Pielietošanas joma: neapstrādāta vai eļļota skujkoksne un korķa grīdas utt. iekštelpās. Nav piemērota cietkoksnēm kā piemēram, ozols, kastaņkoks vai merbau.

Uzklāšana: Gatava lietošanai. Pirms lietošanas labi samaisīt. Pamatnēm jābūt tīram, sausām, bez putekļiem un taukiem. Nelietot zem 10 °C. Uzklājiet grunti plānā kārtā un vienmērīgi izkliedējiet ar otu. Pēc 5 minūtēm izkliedējiet lieko eļļu ar otu. Lai samazinātu krāsas smaku, uzklāšanas un žūšanas laikā pārliecinieties, ka vieta ir labi vēdināta. Ļaujiet nožūt. Ja nepieciešams, noslīpējiet ar smalku smilšpapīru un uzklājiet vēl 1 – 2 kārtas. Ļaujiet nožūt, ja nepieciešams, pārslīpējiet virsmu un atkārtojiet uzklāšanu vēl 1-2 reizes.

Patēriņš: 70-85 ml/m2 vienā kārtā uz normāli uzsūcošām virsmām.

Žūšana: pēc 3-5 stundām nelīp putekļi; pēc 12 – 24 stundām ir slīpējams un pārkrāsojams. Galīgā cietība tiek sasniegta pēc dažām dienām. Jo vairāk tiek apstrādāta grīda pirmajās dienās, jo ilgāks virsmas kalpošanas laiks. Apgādājiet galda, krēslu un mēbeļu kājas ar piemērotiem filca paliktņiem, lai izvairītos no skrāpējumiem.

Instrumentu tīrīšana: Ar biopin Natur Pinselreiniger vai ūdeni un ziepēm.

Uzglabāšana: Uzglabāt labi noslēgtu, sausā un neaizsalstošā vietā.

Sastāvdaļas: Ūdens, dabīgās eļļas un sveķi, metilceluloze, emulgators, dzelzi saturošs komplekss.

ES robežvērtība GOS e/Wb = 130 g/l. Šis produkts satur < 1 g/l.

Izvairīties no izmešanas vidē. Iznīcināt saskaņā ar vietējiem noteikumiem. Nodrošiniet pietiekamu gaisa apmaiņu uzklāšanas un žāvēšanas laikā. Neieelpot slīpēšanas putekļus. Valkājiet aizsargmasku. Lai izvairītos no krāsu toņa novirzēm, sajauciet dažādas vienas krāsas toņu partijas. Ir iespējama produktam raksturīga dabīga pārklājuma dzeltēšana, kā arī dabīgām krāsām raksturīga smarža. Pārklājuma rezultāts ir atkarīgs no pamatnes stāvokļa; drukātie krāsu toņi var atšķirties no reālajiem. Biopin ir atbildīgs par produkta kvalitāti, nevis par nepareizu lietošanu.

Drošības norādījumi: Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.