Innenlasur

Zīdaini matēta lazūra koka virsmām iekšdarbos

Dabīga koksnes apdare:

Bez šķīdinātājiem
Bez konservantiem
Bez mikroplastmasas
Izturīga pret netīrumiem
Tvaikus caurlaidīga
Ātri žūstoša

                   

Biopin Innenlasur ir zīdaini matēta lazūra dekoratīviem koka pārklājumiem, kas nesatur šķīdinātājus, konservantus un mikroplastmasu. Bio-High-Tech produkts no 100% atjaunojamām izejvielām. Uz dabīgu augu eļļas bāzes. Piemērota kontaktam ar pārtikas produktiem.

Pielietošanas joma: neapstrādāta vai jau lazēta koksne iekštelpās, piemēram, apšuvuma dēļi, durvis, koka rotaļlietas utt. Nav piemērota blīvām koksnēm kā piemēram, ozols, kastaņkoks vai merbau.

Uzklāšana: Pirms lietošanas labi samaisīt. Pamatnēm jābūt tīram, sausām, bez putekļiem un taukiem. Virsmai jābūt smalki noslīpētai. Nelietot zem + 10 °C. Stipri absorbējošu koksni iepriekš apstrādājiet ar biopin Grundieröl. Vecos lazūras pārklājumus labi notīrīt un noslīpēt. Uzklājiet lazūru plānā kārtā un vienmērīgi izkliedējiet ar otu. Ļaujiet nožūt, ja nepieciešams, atkārtojiet uzklāšanu vēl 1-2 reizes. Ja nepieciešams, virsmu viegli noslīpēt starp kārtām.

Patēriņš: 70-85 ml/m2 vienā kārtā uz normāli uzsūcošām virsmām.

Žūšana: pēc 3 – 4 stundām nelīp putekļi; pēc 6 – 8 stundām ir slīpējams un pārkrāsojams. Pilnībā sacietējis pēc dažām dienām. Žūšanas laikā vēdināt telpas.

Instrumentu tīrīšana: Ar biopin Natur Pinselreiniger, pēc tam noskalojiet ar ūdeni.

Uzglabāšana: Uzglabāt labi noslēgtu, sausā un neaizsalstošā vietā.

Sastāvdaļas: Ūdens, dabīgās eļļas un sveķi, metilceluloze, emulgators, dzelzs komplekss.

Krāsas: Palisander/palisandrs, Teak/tīkkoks, Eiche/ozols, Mahagoni/sarkankoks, Ebenholz/melnkoks, Nussbaum/riekstkoks, Silbergrau/sudrabpelēks, Kiefer/priede, Weiss/balts.

ES robežvērtība GOS e/Wb = 130 g/l. Šis produkts satur 0 g/l.

Izvairīties no izmešanas vidē. Iznīcināt saskaņā ar vietējiem noteikumiem. Nodrošiniet pietiekamu gaisa apmaiņu uzklāšanas un žāvēšanas laikā. Neieelpot slīpēšanas putekļus. Valkājiet aizsargmasku. Lai izvairītos no krāsu toņa novirzēm, sajauciet dažādas vienas krāsas toņu partijas. Ir iespējama produktam raksturīga dabīga pārklājuma dzeltēšana, kā arī dabīgām krāsām raksturīga smarža. Pārklājuma rezultāts ir atkarīgs no pamatnes stāvokļa; drukātie krāsu toņi var atšķirties no reālajiem. Biopin ir atbildīgs par produkta kvalitāti, nevis par nepareizu lietošanu.

Drošības norādījumi: Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.