Fussbodenwachs

Dabīgs vasks koka grīdām, bez šķīdinātājiem, konservantiem un mikroplastmasas

  • Dabīgo vasku un eļļu maisījums
  • Viegla iestrāde
  • Noturīga pret netīrumiem
  • Ūdeni atgrūdoša
  • Zīdaini matēts

             

Biopin Fussbodenwachs Šķidrais vasks bez šķīdinātājiem, kas izgatavots no dabīgiem vaskiem un augu eļļām un paredzēts iekštelpu virsmu apdarei. Ar grīdas vasku aizsargātās virsmas ir ūdens un netīrumu atgrūdošas, antistatiskas un elpojošas.

Pielietošanas joma: Neapstrādātu koka un korķa grīdu virsmu apstrādei iekštelpās. Piemērots arī vaskoto grīdu vai linoleja kopšanai. Nav piemērots cietkoksnēm kā piemēram, ozols, kastaņkoks vai merbau.

Uzklāšana: Uzklājiet 1-2 gruntēšanas kārtas ar grīdas eļļu biopin Fussbodenol (ļaujiet kārtīgi nožūt un viegli noslīpējiet ar smalku smilšpapīru; pēc tam noņemiet putekļus). Pirms lietošanas labi samaisīt.  Nepieciešamības gadījumā atšķaidīt ar atšķaidītāju Biopin Verdunnung. Nelietot zem 12 °C. Uzklājiet vasku plānā kārtā un vienmērīgi izkliedējiet ar otu. Otru plānu kārtu var uzklāt uz īpaši noslogotām virsmām (pastaigu zonas u. c.) un ja pēc pirmās kārtas vaska slānis nav pilnībā izveidojies. Lai samazinātu krāsas smaku, uzklāšanas un žūšanas laikā pārliecinieties, ka vieta ir labi vēdināta.

Tīrīšana un apkope: Notīriet nolietotas vai bojātas virsmas, viegli noslīpējiet un vienkārši uzklājiet ar vaskā samitrinātu drānu un viegli ieberzējiet.

Patēriņš: ~70 ml/m2 vienā kārtā uz normāli uzsūcošām virsmām.

Žūšana: pēc 8-10 stundām ir nožuvis un pārkrāsojams. Sākumā slogot minimāli. Paklājus pārklāt tikai pēc 14 dienām.

Instrumentu tīrīšana: Ar biopin Verdünnung.

Uzglabāšana: Uzglabāt labi noslēgtu, sausā un neaizsalstošā vietā.

Sastāvdaļas: Ūdens, dabīgās eļļas un sveķi, metilceluloze, karnaubas vasks, bišu vasks, dzelzi saturošs komplekss.

ES robežvērtība GOS e/ū.b. = 130 g/l. Šis produkts satur < 1 g/l.

Izvairīties no izmešanas vidē. Iznīcināt saskaņā ar vietējiem noteikumiem. Nodrošiniet pietiekamu gaisa apmaiņu uzklāšanas un žāvēšanas laikā. Neieelpot slīpēšanas putekļus. Valkājiet aizsargmasku. Ar dabīgām eļļām  piesūcinātas drānām un slīpēšanas putekļiem iespējama pašaizdegšanās. Tāpēc ļaujiet izmantotajām lupatām izžūt izklātām vai iemērkt tās ūdenī. Ir iespējama produktam raksturīga dabīga pārklājuma dzeltēšana, kā arī dabīgām krāsām raksturīga smarža. Pārklājuma rezultāts ir atkarīgs no pamatnes stāvokļa; drukātie krāsu toņi var atšķirties no reālajiem. Biopin ir atbildīgs par produkta kvalitāti, nevis par nepareizu lietošanu.

Drošības norādījumi: Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.