Hartwachsöl

Divi vienā – eļļa un vasks – dabīga grīdas apdare

  • Viegla iestrāde
  • Nodilumizturīga
  • Noturīga pret netīrumiem
  • Ūdeni atgrūdoša
  • Zīdaini spīdīga

               

Biopin Hartwachsöl ir cietā vaska eļļa ar atlasītām augu eļļām un vaskiem, kas paredzēta nodilumizturīgu koka virsmu iegūšanai. Netīrumus un ūdeni atgrūdoša, izturīga pret parastiem sadzīves šķidrumiem. Optimāla aizsardzība pret nodilumu; nodrošina zīdaini spīdīgu virsmu. Pastiprina koksnes toni. Piemērots saskarei ar pārtiku un bērnu rotaļlietām. Atbilst EN 71/3.

Pielietošanas joma: Iepriekš apstrādātu vai neapstrādātu grīdu virsmu sākotnējai un galīgajai apstrādei. Grīdām no skuju kokiem vai cietkoksnes, korķa, OSB plāksnēm un neglazētām māla flīzēm iekštelpās, mēbelēm, durvīm un bērnu rotaļlietām.

Uzklāšana: Pirms lietošanas labi samaisīt. Pamatnei jābūt sausai, bez putekļiem un taukiem. Nelietot temperatūrā, kas zemāka par 10 °C. Noslīpējiet raupjas un jau ieeļļotas koka virsmas. Uzklājiet grunti plānā kārtā un vienmērīgi izkliedējiet ar otu. Pēc 5-10 minūtēm izkliedējiet lieko eļļu ar otu vai dvieli. Lai samazinātu krāsas smaku, uzklāšanas un žūšanas laikā pārliecinieties, ka vieta ir labi vēdināta. Ļaujiet nožūt. Lai iegūtu labāku virsmas apdari, pulējiet ar mašīnu (balto pulēšanas ripu) un nedaudz eļļas. Atkarībā no virsmas uzsūktspējas uzklājiet 2 – 4 kārtas. Periodiski veiciet atkārtotu pāreļļošanu.

Patēriņš: 70-85 ml/m2 vienā kārtā uz normāli uzsūcošām virsmām.

Žūšana: virsma ir sausa un gatava pārkrāsošanai pēc 6-8 stundām. Pilnībā slogojama (var ienest mēbeles) – pēc trim dienām.

Instrumentu tīrīšana: Ar biopin Verdünnung.

Tīrīšanai un kopšanai: biopin ziepes kokam – Holzöl un grīdas piens – Bodenmilch.

Uzglabāšana: Uzglabāt labi noslēgtu, sausā un neaizsalstošā vietā.

Sastāvdaļas: Dabīgās eļļas un sveķi, karnaubas vasks, izoalifāti, žūšanas veicinātāji bez svina un kobalta.

ES robežvērtība GOS f/šķ.b. = 720 g/l. Šis produkts satur < 500 g/l.

Drošības norādījumi: Uzmanību. Izsmidzinot var veidoties bīstami ieelpojami pilieni. Neieelpot aerosolu vai miglu. Atkārtota saskare var izraisīt ādas plaisāšanu vai plaisāšanu. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.  Izvairīties no izmešanas vidē. Iznīcināt saskaņā ar noteikumiem. Lietošanas laikā nodrošiniet pietiekamu gaisa apmaiņu uzklāšanas un žāvēšanas laikā. Ar dabīgām eļļām  piesūcinātas drānām un slīpēšanas putekļiem iespējama pašaizdegšanās. Tāpēc ļaujiet izmantotajām lupatām izžūt izklātām vai iemērkt tās ūdenī. Neieelpot slīpēšanas putekļus. Lietojiet aizsargmasku. Iespējama dabīga krāsas dzeltēšana un dabīgām krāsām raksturīga smarža. Pārklājuma rezultāts ir atkarīgs no pamatnes. Veiciet izmēģinājuma krāsojumu. Biopin ir atbildīgs par produkta kvalitāti, nevis par nepareizu lietošanu.