Hartöl

Cietā eļļa – dabīga grīdas aizsardzība

  • Viegla iestrāde
  • Nodiluizturīga
  • Noturīga pret netīrumiem
  • Ūdeni atgrūdoša
  • Zīdaini spīdīga

               

  

Biopin Hartöl ir dabīga un izturīga eļļa parketam, grīdas dēļiem un korķa grīdām. Piemērota arī intensīvi lietotām mēbelēm, durvīm, darba virsmām, bērnu rotaļlietām u. c. Netīrumus un ūdeni atgrūdoša, izturīga pret parastiem sadzīves šķidrumiem. Optimāla aizsardzība pret nodilumu; nodrošina zīdaini spīdīgu virsmu. Pastiprina koksnes toni. Piemērots saskarei ar pārtiku un bērnu rotaļlietām. Atbilst EN 71/3.

Pielietošanas joma: Iepriekš apstrādātu vai neapstrādātu grīdu virsmu sākotnējai un galīgajai apstrādei. Grīdām no skuju kokiem vai cietkoksnes, korķa, OSB plāksnēm un neglazētām māla flīzēm iekštelpās. Mēbelēm, durvīm, darba virsmām, sienu apšuvumam un bērnu rotaļlietām.

Uzklāšana: Pirms lietošanas labi samaisīt. Pamatnei jābūt sausai, bez putekļiem un taukiem. Nelietot temperatūrā, kas zemāka par 10 °C. Noslīpējiet raupjas un jau ieeļļotas koka virsmas. Uzklājiet grunti plānā kārtā un vienmērīgi izkliedējiet ar otu. Pēc 5 minūtēm izkliedējiet lieko eļļu ar otu. Lai samazinātu krāsas smaku, uzklāšanas un žūšanas laikā pārliecinieties, ka vieta ir labi vēdināta. Ļaujiet nožūt. Atkarībā no virsmas uzsūktspējas veiciet 2 – 4 apstrādes. Periodiski veiciet atkārtotu apstrādi.

Patēriņš: 70-85 ml/m2 vienā kārtā uz normāli uzsūcošām virsmām.

Žūšana: virsma ir sausa un gatava pārkrāsošanai pēc 6-8 stundām. Pilnībā slogojama (var ienest mēbeles) – pēc trim dienām.

Instrumentu tīrīšana: Ar biopin Verdünnung.

Savietojamie produkti: biopin Hartwachs – cietais vasks, biopin Hartwachsöl – cietā vaska eļļa. Tīrīšanai un kopšanai: biopin ziepes kokam – Holzöl un grīdas piens – Bodenmilch.

Uzglabāšana: Uzglabāt labi noslēgtu, sausā un neaizsalstošā vietā.

Sastāvdaļas: Dabīgās eļļas un sveķi, izoalifāti, žūšanas veicinātāji bez svina un kobalta.

ES robežvērtība GOS f/šķ.b. = 720 g/l. Šis produkts satur < 550 g/l.

Drošības norādījumi: Atkārtota saskare var izraisīt ādas plaisāšanu vai plaisāšanu. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Izvairīties no izmešanas vidē. Iznīcināt saskaņā ar noteikumiem. Lietošanas laikā nodrošiniet pietiekamu gaisa apmaiņu uzklāšanas un žāvēšanas laikā. Ar dabīgām eļļām  piesūcinātas drānām un slīpēšanas putekļiem iespējama pašaizdegšanās. Tāpēc ļaujiet izmantotajām lupatām izžūt izkliedētām vai iemērkt tās ūdenī. Neieelpot slīpēšanas putekļus. Lietojiet aizsargmasku. Lai izvairītos no krāsu toņa novirzēm, sajauciet dažādas vienas krāsas toņu partijas. Iespējama dabīga krāsas dzeltēšana un dabīgām krāsām raksturīga smarža. Pārklājuma rezultāts ir atkarīgs no pamatnes. Veiciet izmēģinājuma krāsojumu. Biopin ir atbildīgs par produkta kvalitāti, nevis par nepareizu lietošanu.