Grundieröl

Grunts kokam un dziļumgrunts – dabīga eļļa bez šķīdinātājiem, konservantiem, mikroplastmasas

  • Bez šķīdinātājiem
  • Koka virsmām iekštelpās
  • Dziļi iesūcas virsmā
  • Tvaikus caurlaidīga
  • Ūdeni atgrūdoša

               

Biopin Grundieröl ir tvaikus caurlaidīga gruntēšanas eļļa, kas nesatur šķīdinātājus un ir izgatavota no augstas kvalitātes augu eļļas ar augstu iespiešanās spēju.

Pielietošanas joma: neapstrādātas koksnes gruntēšanai iekštelpās, piemēram, apšuvuma dēļi, durvis, koka rotaļlietas utt. Gruntēšanai pirms turpmākas apstrādes ar citiem biopin produktiem. Nav piemērota blīvām koksnēm kā piemēram, ozols, kastaņkoks vai merbau.

Uzklāšana: Pirms lietošanas labi samaisīt. Pamatnēm jābūt tīram, sausām, bez putekļiem un taukiem. Virsmai jābūt smalki noslīpētai. Nelietot zem 10 °C. Stipri absorbējošu koksni iepriekš apstrādājiet ar biopin Grundieröl. Uzklājiet grunti plānā kārtā un vienmērīgi izkliedējiet ar otu. Ļaujiet nožūt, ja nepieciešams, pārslīpējiet virsmu un atkārtojiet uzklāšanu vēl 1-2 reizes. Pietiek ar vienu kārtu, lai turpmāk apstrādātu ar citiem biopin produktiem.

Patēriņš: 70-85 ml/m2 vienā kārtā uz normāli uzsūcošām virsmām.

Žūšana: pēc 3 – 4 stundām nelīp putekļi; pēc 6 – 8 stundām ir slīpējams un pārkrāsojams. Žūšanas laikā labi vēdiniet.

Instrumentu tīrīšana: Ar biopin Natur Pinselreiniger vai ūdeni un ziepēm.

ES robežvērtība GOS e/Wb = 130 g/l. Šis produkts satur < 1 g/l.

Izvairīties no izmešanas vidē. Iznīcināt saskaņā ar vietējiem noteikumiem. Nodrošiniet pietiekamu gaisa apmaiņu uzklāšanas un žāvēšanas laikā. Neieelpot slīpēšanas putekļus. Valkājiet aizsargmasku. Lai izvairītos no krāsu toņa novirzēm, sajauciet dažādas vienas krāsas toņu partijas. Ir iespējama produktam raksturīga dabīga pārklājuma dzeltēšana, kā arī dabīgām krāsām raksturīga smarža. Pārklājuma rezultāts ir atkarīgs no pamatnes stāvokļa; drukātie krāsu toņi var atšķirties no reālajiem. Biopin ir atbildīgs par produkta kvalitāti, nevis par nepareizu lietošanu.

Drošības norādījumi: Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.