Holzschutz-Lasur

Laikapstākļu izturīga koksnes lazūra uz šķīdinātāju bāzes

  • Krāsaina dabīgās eļļas lazūra
  • Jauniem krāsojumiem un atjaunošanai
  • Ilgstoši elastīga
  • Ļoti izturīga pret laikapstākļiem un UV starojumu
  • Neplaisā un nelobās

       

 

Biopin Holzschutz-Lasur ir laikapstākļu izturīga koksnes lazūra uz šķīdinātāju bāzes. Veido krāsainu, ilgmūžīgu koksnes aizsargslāni ar atvērtu poru struktūru ārdarbos. Ļoti izturīgs pret laikapstākļiem, laba aizsardzība pret UV stariem. Pārklājums ir ūdeni atgrūdošs, saglabā elastību, ļauj kokam elpot, samazina uzbriešanu un saraušanos. Neplaisā un nelobās.

Pielietošanas joma: Ārējo koka virsmu apstrādei, piemēram, koka fasādēm, balkoniem, žogiem, pergolām, koka jumtiem, rotaļu laukumu aprīkojumam, nojumēm un vasarnīcām utt. Ideāli piemērots vecu, atvērtu poru pārklājumu un laikapstākļu ietekmētu koka virsmu atjaunošanai. Piemērots arī cietkoksnei, piemēram, ozolam, kastaņkokam vai merbau.

Uzklāšana: Gatavs uzklāšanai. Pirms lietošanas labi samaisīt. Pamatnēm jābūt tīram, sausām, bez putekļiem un taukiem. Ar otu vienmērīgi uzklājiet lazūru šķiedras virzienā. Uzklājiet 1-2 kārtas. Koksni, kas ir uzņēmīga pret zilēšanu (sēnīti), būt ieteicams vispirms apstrādāt ar biopin Holzwurmfrei.

Uzklāšanas temperatūra: Uzklāšanas un žāvēšanas laikā gaisa un pamatnes temperatūra nedrīkst būt zemāka par +10 °C. Nelietot stiprā vējā, miglā, tiešos saules staros, lielā mitrumā, lietū vai pirms iespējama nakts sala.

Patēriņš: 65-75 ml/m2 vienā kārtā uz normāli uzsūcošām virsmām. Stipri uzsūcošas un strukturētas, zāģētas pamatnes var radīt lielāku patēriņu.

Žūšana: Nožuvusi un pārkrāsojama pēc 8-12 stundām. Pilnībā nožuvusi pēc 1-2 dienām.

Instrumentu tīrīšana: Ar biopin Pinselreiniger vai biopin Verdünnung.

Uzglabāšana: Labi noslēgtā, sausā, vēsā, bet neaizsalstošā vietā.

Sastāvdaļas: Dabiskās augu eļļas un sveķi, izoalifāti, minerālie pigmenti,  pildvielas bez svina un kobalta.

ES robežvērtība GOS f/šķ.b. = 700 g/l. Šis produkts satur < 480 g/l.

Atkārtota saskare var izraisīt ādas plaisāšanu vai plaisāšanu. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Uzmanību. Izsmidzinot var veidoties bīstami ieelpojami pilieni. Neieelpot aerosolu vai miglu.

Izvairīties no izmešanas vidē. Iznīcināt saskaņā ar vietējiem noteikumiem. Nodrošiniet pietiekamu gaisa apmaiņu uzklāšanas un žūšanas laikā. Auduma lupatas un abrazīvie putekļi, kas piesūcināti ar dabīgajām eļļām, var aizdegties žūšanas procesā izdalītā karstuma dēļ. Tāpēc ļaujiet izmantotajām auduma lupatām izžūt, tās izkarinot vai iemērkt tās ūdenī. Neieelpot slīpēšanas putekļus. Valkājiet aizsargmasku. Lai izvairītos no krāsu toņa novirzēm, sajauciet dažādas vienas krāsas toņu partijas. Ir iespējama produktam raksturīga dabīga pārklājuma dzeltēšana, kā arī dabīgām krāsām raksturīga smarža. Krāsojuma rezultāts ir atkarīgs no pamatnes stāvokļa; drukātie krāsu toņu paraugi var atšķirties no reālajiem. Biopin ir atbildīgs par produkta kvalitāti, nevis par nepareizu lietošanu.